VIBAL – (UN)PACK THE IMPOSSIBLE

Konzultace

• Zdarma

+420 739 455 299

Zavolejte nám

Po- So: 8.30 - 17.00
Neděle: Zavřeno

Jesenická 331
252 44 Dolní Jirčany

O nás

consulting_placeholder

VIBAL BRANDS

Spolu s Vámi kráčíme světem obalových materiálů již 20 let a za tu dobu jsme ušli velký kus cesty. Z malého projektu se stal specializovaný velkoobchod na prodej a distribuci nejen obalových materiálů, ale i vybavení pro Váš obchod, restauraci či kancelář.
Ruku v ruce s prodejem Vás na cestě bude doprovázet náš komplexní zákaznický servis, jehož prioritou je uspokojit všechna Vaše přání a nalézt ta nejvhodnější řešení Vašeho problému.

Naší cestou nás od začátku, včetně Vás, doprovází naše továrny, které na Evropském trhu přímo zastupujeme, aktivně do nich investujeme čas i prostředky, abychom mohli vyvíjet nové technologie, zefektivnili výrobu a mohli Vám tak nabídnout tu nejvyšší kvalitu přímo z první ruky.

V současné době máme v Evropě 7 poboček a kráčíme stále dál.

Každý si dláždí svou vlastní cestu a cíl je pro každého individuální, proto se nebráníme individuálním požadavkům klienta.

Vydejte s námi na cestu, protože CESTA JE CÍL.
Tým VIBAL

Our story

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).